POZNAJMY SIĘ

Jestem projektantką wnętrz, stylistką i grafikiem, z długoletnim doświadczeniem w różnych sektorach kreacji. Dzięki temu zawsze szukam rozwiązań poza obszarem jednej branży. Moje projekty to połączenie współczesnego designu, prostoty z tradycją, eklektycznego uroku z humorem i nutą awangardy.

Studio projektowe działa na terenie Polski południowej w  połączeniu z projektowaniem online dla klientów z dalszych stron świata 🙂 Zajmuję się wnętrzami mieszkalnymi i wybranymi komercyjnymi. Stare domy, kamienice i przestrzenie z historią inspirują mnie najbardziej, ale przygoda tworzenia nowych przestrzeni jest równie fascynująca.

Staram się unikać szablonowych rozwiązań, za to chętnie realizuję odważne, oryginalne projekty.

Z lekkością tworzę eklektyczne, przemyślane projekty, które nie tylko odzwierciedlają styl i życiowe historie mieszkańców, ale są przestrzeniami dobrych relacji.

Magda Pasz projektantka wnętrz
Moja pasja do projektowania przestrzeni to zgłębianie ludzkiej natury i wrażliwości z psychologią przestrzeni, wyobraźnią i estetyką. Szukam zależności między przestrzenią fizyczną i duchową, oraz doznaniami Zmysłowymi. Moim celem jest poprawa jakości Twojego życia w harmonii Z językiem kreacji i wrażliwością estetyczną. Projektowanie wnętrz jest ściśle związanie z samopoczuciem, spełnieniem i osobistymi relacjami. Poprzez ciągłe poszukiwania staram się stworzyć przestrzenie, które ukoją lub pobudzą zmysły, będą miały pozytywny wpływ na Twoje istnienie we wnętrzu.

ZAPRASZAM CIĘ NA SPOTKANIE

osobiście lub online

porozmawiajmy o Twoim planach, obawach i pomysłach na nową przestrzeń

+48 606317497

magda@lekkiplan.pl